НОВИНИ

Янукович у День флоту згадав про фашистів та стратегічне партнерство з Росією

Президент Віктор Янукович привітав моряків з Днем Українського флоту та заявив, що стратегічне співробітництво України та Росії має велике й успішне майбутнє. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

«Сьогодні ми вшановуємо всіх, хто пов'язав свою долю з морем. Це люди особливого гарту. Своєю працею і відданістю службі вони примножують славетні морські традиції вітчизни», - сказав Янукович

За його словами, морські традиції України сягають корінням у героїчну історію - від морських походів часів князів Ігоря і Святослава до оборони Севастополя від фашистських загарбників.

Президент наголосив, що за роки незалежності Військово-морські сили утвердили статус України як морської держави. Глава держави зазначив, що українські моряки вже відзначилися трансатлантичними походами, бойовою службою в Середземному морі тощо.

Крім того, під час урочистостей з нагодя святкування Дня флоту Янукович наголосив, що Росія та Україна залишаються стратегічними партнерами.

«Ми цінуємо і дорожимо нашою дружбою з Росією. Україна і Росія були й залишаються стратегічними партнерами. Тут, у Севастополі, це особливо відчутно», - сказав Янукович.

За його словами, як перед Україною, так і перед Росією зараз стоять спільні завдання щодо модернізації армії і флоту, будування нових кораблів та освоєння нових видів озброєнь.  Янукович запевнив, що керівництво України зробить усе можливе, щоб відповідні програми з розвитку флоту були виконані.

Як раніше повідомлялося, у неділю президент України Віктор Янукович та президент Росії Владімір Путін беруть участь у відзначення Дня ВМФ Росії та Дня флоту України в Севастополі. ЗМІ повідомляють, що через безпрецедентні заходи безпеки рух транспорту у місті паралізовано.