НОВИНИ

ЄС відкрив ринок для м'яса та яєць українських курей, але виробники не поспішають

24 липня вперше за роки незалежності України чотири вітчизняних підприємства отримали право експорту продукції птахівництва на ринки країн Євросоюзу. Про це повідомив генеральний директорат Єврокомісії з охорони здоров'я і захисту прав споживачів ЄС (SANCO).

Згідно з повідомленням, дозволи отримали Миронівська птахофабрика, миронівський м'ясопереробний завод "Легко" і птахофабрика "Снятинська Нова" (входять у агрохолдинг "Миронівський хлібопродукт"), а також "Агромарс", пише "Коммерсантъ Украина".

За даними Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, до кінця року очікується, що аналогічні дозволи отримають виробники яєць – Avangardco і Ovostar Union.

У компаніях, які отримали дозволи, не змогли уточнити обсяг і дати перших можливих поставок продукції в ЄС.

"На цей момент ми перебуваємо в процесі переговорів з майбутніми дистрибуторами та іншими партнерами з експорту", – сказав начальник відділу роботи з інвесторами та ЗМІ "Миронівського хлібопродукту" Анастасія Соботюк.

За оцінками учасників ринку, щорічно Україна може постачати в ЄС не менше 1 млрд яєць на суму більше $133 млн. Крім того, вже в короткотерміновому періоді Україна могла б поставити на європейський ринок близько 14-15 тис. т яєчних продуктів на $90 млн. Відповідно, сукупний експортний потенціал України щодо постачання яєць і яєчних продуктів в ЄС може скласти більше $223 млн.

Однак фактично європейський ринок залишається закритим для виробників м'яса курей і яєць в Україні, зазначає голова Союзу птахівників України Олександр Бакуменко.

Зараз мито становить €32,5 за 100 кг для охолодженого м'яса птиці, €29,9 за 100 кг – на імпорт м'яса мороженої птиці і €35 за 1 тис. яєць.

"За таких мит поставки української продукції стають нерентабельними", – вважає Бакуменко.

На його думку, ситуація може змінитися після того, як буде підписаний договір про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС і почне діяти квотування на безмитну торгівлю, що дозволить збільшити маржу українських компаній.

Договір про зону вільної торгівлі передбачає, що Україна зможе щорічно поставляти в ЄС до 20 тис. т м'яса охолодженої курки і 20 тис. т м'яса замороженої птиці, а також по 3 тис. т яєць і яєчних продуктів. При нинішніх цінах йдеться про безмитне ввезення м'яса птиці на суму близько $45-50 млн, яєць і яєчних продуктів – на $15-20 млн. 

Як повідомлялось, за словами міністра аграрної політики і продовольства Миколи Присяжнюка, в Україні за півроку виробництво яєць збільшилося на 4%. 

Нагадаємо, 4 грудня 2012 року на засіданні постійного комітету з питань харчування і здоров'я тварин (SCOFCAH) гендиректората «САНКО» Європейської Комісії було ухвалено рішення про включення України до списку країн, виробники яких виконали відповідні вимоги ЄС і зможуть поставляти на європейський ринок продукцію свійської птиці, м'яса диких птиць, яєць і яєчних продуктів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.