НОВИНИ

Єгипетська прокуратура видала ордер на арешт лідера "Братів-мусульман"

Єгипетська прокуратура у середу видала ордер на арешт лідера руху Брати-мусульмани Мохаммеда Бадіа і ще восьми членів руху за звинуваченням у підбурюванні до насильства. Про це передає РІА "Новости" з посиланням на агентство Reuters.

За даними агентства, Бадіа вже був одного разу затриманий для допиту і пізніше відпущений після того, як армія Єгипту відсторонила від влади президента Мухаммеда Мурсі.

Раніше прокуратура Єгипту оголосила про початок кримінального розслідування щодо Мурсі і ще восьми членів руху Брати-мусульмани, включаючи лідера організації, за звинуваченнями у шпигунстві, підбурюванні до насильства і завданні серйозного збитку економіці держави.

Також сьогодні "Брати-мусульмани" заявили, що вважають "оголошенням громадянської війни" заяву голови міністерства оборони Єгипту Абдельфаттаха ас-Сісі, який закликав народ вийти на мітинги, щоб санкціонувати рішучі дії армії у боротьбі з тероризмом.

"Найстрашніше в заяві ас-Сісі - це заклик до своїх прихильників виходити на вулиці. Це оголошення громадянської війни", - сказано в заяві руху.

Нагадаємо, 10 липня генеральний прокурор Єгипту видав ордер на арешт одного з лідерів руху "Брати-мусульмани" Мохамеда Баді та кількох інших високопоставлених діячів руху.

Як відомо, у Єгипті після масових мітингів проти президента Мурсі та "Братів-мусульман", яких звинуватили у просуванні ісламістських планів та неспроможності впоратися з економічними проблемами країни, стався переворот.

Армія заявила, що Мурсі, перший вільно обраний лідер країни, "не зміг виконати вимоги народу". Його відсторонили від посади та арештували.

4 липня голова Конституційного суду Єгипту Адлі Мансур, який був поставлений військовими на чолі держави замість Мурсі, склав присягу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.