НОВИНИ

У Клименка хочуть запровадити посаду податкового аташе в українських посольствах

Міністерство доходів і зборів не планує створення інституту "податкової розвідки", натомість збирається ввести посаду митно-податкового аташе при посольствах України. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

"В ініціативі щодо запровадження посади митно-податкового аташе при посольствах України немає нічого спільного з "податковою розвідкою". Аташе не слідкуватимуть за українцями для виявлення їх доходів та закордонних активів", - сказано у повідомленні.

У мністерстві зазначили, що аташе надаватимуть всіляку підтримку представникам українського бізнесу за кордоном та допомагатимуть потенційним інвесторам у роз’ясненні всіх аспектів українського податково-митного законодавства.

"Головним завданням посадовців, які обійматимуть цю посаду, буде встановлення тісних зв’язків та підтримання регулярних особистих контактів з представниками податкових та митних служб країни перебування", - повідомили у Міндоходів.

Крім того, відомство вважає, що це дасть змогу обмінюватися податковою та митною інформацією для ефективної протидії шахрайству.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.