НОВИНИ

Начальник УМВС Херсонщини наказав підлеглим показати журналістам "всю кров і мізки по стінах"

Начальник Управління МВС України в Херсонській області генерал Валерій Литвин хоче, щоб журналісти ближче ознайомились з роботою и міліції. Про це він заявив 22 липня на засіданні колегії УМВС, передає «Херсон Онлайн».

«Я хочу, щоб слідчо-оперативні групи брали з собою на виїзди журналістів. Нехай викликають їх і возять з собою, нехай покажуть всі справи, всю кров і мізки по стінах. А хто відмовиться, будемо публікувати їх прізвища», - заявив Литвин.

Він уточнив, що має на увазі представників херсонської преси, які, на його думку, працюють непрофесійно. І наголосив, що на одне з місцевих ЗМІ вже подав позов, щоправда не уточнив, на яке саме.

«Я заявляю, що ми більше не будемо терпіти приниження з боку ЗМІ», - сказав Литвин.

Як повідомлялось раніше, Валерій Литвин вважає контроль громадських активістів за дотриманням законодавства співробітниками ДАІ абсурдом.

"Постійні провокації з боку членів так званого «Дорожнього контролю». Це взагалі абсурд. Я думаю, що коли-небудь настане цьому кінець, оскільки те, що відбувається з працівниками ДАІ ні в одній країні не заохочується", - сказав Литвин.

Нагадаємо також, що начальник ГУ МВС України в Києві Валерій Коряк закликав журналістів журналістів не підходити надто близько до епіцентру подій, коли працюють правоохоронці.

Звертаючись до журналістів, Коряк закликав: "Не зловживайте терпінням міліції... єдине прохання - не підходьте дуже близько, не лізьте в епіцентр".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.