НОВИНИ

Литвин вже відверто "малює" картину другого терміну президентства Януковича

Народна партія не висуватиме свого кандидата на президентські вибори 2015 року, заявляє лідер партії, голова комітету Верховної ради України з питань національної безпеки і оборони Володимир Литвин. Про це заявив сам Литвин в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Я абсолютно переконаний, що ця тема не підніматиметься, у зв'язку з цілою низкою обставин і чинників, про які навіть не варто говорити", - сказав Литвин.

"Я візьму на себе право стверджувати, що і політвиконком, і політрада, і з'їзд не будуть висувати кандидата від Народної партії на президентських виборах", - наголосив він.

За його словами. Наразі він не бачить жодного конкурента Віктору Януковичу на майбутніх президентських виборах.

"Скажу відверто, серед тих, хто вже визначився як претендент на участь у президентській кампанії, я не бачу жодного конкурента чинного президента України Віктора Януковича", - пояснив Литвин.

Він вважає, що, очевидно, «така картина збережеться і 2015 року».

«Ми не будемо воювати проти країни, а будемо, як і раніше, працювати. При цьому будемо говорити про те, які рішення влади неефективні, від яких дій слід відмовлятися, пропонувати своє бачення того, що потрібно зробити для зміцнення держави і забезпечення гідного життя людей ", - зазначив Литвин.

Як повідомлялось, Литвин вирішив відновити діяльність НП, яку він очолює з 2004 року. В керівництві партії розглядають три варіанти розвитку політичного проекту – від злиття з однією із провладних парламентських партій до саморозпуску. Самостійне продовження політичної діяльності, стверджують в НП, неможливе у зв'язку з відсутністю у партії фінансування.

Нагадаємо, опозиція вважає, що президент Віктор Янукович на прикладі затягування з київськими виборами випробовує варіант перенесення президентських виборів 2015 року.

У коментарях Тиждень.ua експерти не виключили можливості перенесення дати президентських виборів. На думку політологів, проведення виборів президента залежатиме від інтеграційного курсу України.

Читайте також: Операція «прем’єр Янукович»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.