НОВИНИ

МЗС перевіряє інформацію про затримання у Єгипті українського "моджахеда-журналіста"

Міністерство закордонних справ України перевіряє інформацію, що з'явилася у ряді ЗМІ про затримання у Єгипті громадянина України, у якого нібито було посвідчення "моджахеда Сирії". Про це повідомив директор Департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс у середу вранці.

"Ми зараз перевіряємо цю інформацію", - заявив Перебийніс.

За інформацією ЗМІ, сили безпеки Єгипту затримали у курортному місті Шарм-ель-Шейх  громадянина України, у якого при обшуку було виявлено "посвідчення моджахеда Сирії", а також єгипетська та іноземна військові форми, знаки з написом "поліція" і чорні прапори з релігійними написами.

Згідно з інформацією ЗМІ, затриманий 23-річний українець на ім'я Рашид проживав зі своєю дружиною в одному з курортних житлових комплексів Шарм-ель-Шейха. Він в'їхав до Єгипту за туристичною візою 30 травня і повинен був покинути країну 9 липня.

Затриманий українець був після ДТП за участю його автомобіля. Підозрюваний був доставлений до лікарні з травами, а поліцейські при огляді його транспортного засобу виявили виданий владою Сирії документ на ім'я громадянина України з його фотографією, на якому поверх перекресленого офіційного тексту стояв напис "Моджахед, спеціальність - журналіст".

Дружина українця, за інформацією ЗМІ, нібито визнала, що її чоловік воює на боці повстанців у Сирії. Прокуратура Єгипту почала розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.