НОВИНИ

Новий посол США вивчає українську мову

Новий посол США в Україні Джеффрі Пайятт вивчає українську мову. У цьому посол зізнався Мирославі Гонгадзе.

"Знайомлюсь з новим послом США в Україні, а він мені - ну нарешті ми знайомимось особисто, ми не знайомі, але я вас знаю давно, вивчаю українську з ваших програм. Приємно , мушу сказати, бути корисною, зокрема і послам", - написала Гонгадзе у своєму Facebook.

Нагадаємо, у червні Комітет у закордонних справах Сенату США схвалив кандидатуру Джеффрі Пайятта на посаду посла США в Україні замість пана Теффта, каденція якого завершується.

Очікується, що Пайятт прибуде в Україну у серпні.

Джеффрі Пайятт - фахівець у справах Південної і Середньої Азії. З 2002 по 2007 рік він працював у посольстві США в Нью-Делі (Індія), спочатку в якості радника-посланника з політичних питань, а з червня 2006 року був заступником посла в Індії.

З 2007 по 2010 рік - заступник голови місії США в Міжнародному агентстві з атомної енергії та міжнародних організаціях у Відні (Австрія).

З 2010 року був першим заступником помічника голови Бюро у справах Південної та Центральної Азії.

Перед своїм призначенням в Україну Пайятт заявляв, що він має намір підштовхувати Україну до виконання умов, необхідних для підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом. За словами дипломата, його "найвищою метою" у разі призначення буде допомогти Україні стати "сучасною європейською демократичною державою".