НОВИНИ

У міграційній службі запевняють, що черг за закордонними паспортами практично немає

Державна міграційна служба заявляє, що оформлення та видача паспортів громадян України для виїзду за кордон відбувається у штатному режимі. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«22 липня у регіони України відвантажено останню партію паспортів громадянина України для виїзду за кордон із терміном оформлення протягом 10 днів…Як очікується, за умови надходження достатньої кількості бланків від поліграфкомбінату «Україна», найближчим часом буде ліквідовано затримки у видачі паспортів у «звичайному» режимі, тобто у 30-денний термін», - йдеться у повідомленні.

Державна міграційна служба також інформує, що «станом на 22 липня черги для подачі заяв на оформлення паспортів для виїзду за кордон, а також на отримання документів у територіальних підрозділах ДМС практично відсутні».

Нагадаємо, з кінця червня у відділах віз і реєстрацій припинили прийом документів на оформлення термінових закордонних паспортів, які робляться в термін до 10 днів.

Державна міграційна служба повідомила, що  затримки з відвантаженням готових паспортів пов'язані зі зміною виробника бланків документів для виїзду за кордон.