НОВИНИ

Янукович дав завдання голові Херсонської ОДА: забезпечити українців доступними фруктами та овочами

Президент Віктор Янукович доручив забезпечити доступність плодоовочевої продукції для вітчизняних споживачів. Про це йшлося під час зустрічі президента з головою Херсонської обласної державної адміністрації Миколою Костяком у Криму, повідомили у прес-службі голови держави.

«Президент чітко поставив завдання, як вона (плодоовочева продукція – ред.) буде реалізовуватися, по якій ціні, чи буде ця ціна доступна для наших людей. Все це ми обговорили з президентом, він дав чіткі завдання», - розповів Костяк.

Він вказав, що сьогодні Херсонщина вирощує понад 2 мільйони тон плодоовочевої продукції завдяки крапельному зрошенню.

Костяк також доповів Януковичу про завершення збирання урожаю ранніх зернових в області. «В минулому році ми зібрали всього трохи більше 1 мільйона тонн зернових культур, а в цьому році, завдяки тим прогресивним технологіям, які сьогодні застосовуються на Херсонщині, ми зібрали вже тільки ранніх зернових більше 1 мільйону тонн», - сказав він,  зазначивши, що 90% цьогорічного врожаю складає продовольче зерно.

Голова Херсонської ОДА сказав, що під час зустрічі також обговорили питання протипожежних заходів під час збору врожаю.  «Президент тримає руку на пульсі. Я це бачу, відчуваю», - підсумував Микола Костяк.

Як відомо, Віктор Янукович з 8 липня перебуває в Криму в робочій відпустці, під час якої в його графіку заплановано низку зустрічей та переговорів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.