НОВИНИ

Під час марафону під Києвом загинув велосипедист

20 липня під час любительського веломарафону "Боярка 24", що стартував у місті Боярка під Києвом, загинув 51-річний учасник.

Як повідомив "Українській правді" один із учасників марафону, загиблий не впорався з управлінням практично на початку перегонів і отримав важкі травми від падіння.

«Після цього марафон було призупинено, потерпілому надавала допомогу "Швидка", яка чергувала на заході. Пізніше, коли стало відомо про смерть учасника, перегони скасували», - повідомляє УП.

Співрозмовник видання сказав, що  раніше на цій же ділянці дороги ще один велосипедист не впорався з управлінням та був госпіталізований з підозрою на перелам ключиці.

У той же час співрозмовник зазначив, що дана ділянка маршруту не  надто складна і  присутня на цій трасі вже принаймні декілька років.

Він також припустив, що загиблий і постраждалий могли просто не ознайомитися з трасою перед перегонами, хоча більшість учасників це роблять.

У той же час як розповіли ZN.UA учасники веломарафону, вищезгадана ділянка траси була дійсно занадто складною як для змагань аматорського рівня і для велосипедів, які не підготовлені для гонок з більш високим рівнем складності, і тим більше  - на ускладнених рельєфах.  

 «Потім стався нещасний епізод: зважаючи на відсутність на заході карети швидкої допомоги, першу допомогу потерпілому намагалися надати прямо на місці трагедії, проте це не принесло необхідних результатів», - пише  ZN.UA.

Як відомо,  Боярка 24 — любительський крос-кантрі марафон на гірських велосипедах тривалістю 24 години, який проводиться з 2004 року. Організатором марафону виступає український велоклуб. Довжина траси — 14,6 км. Перемагає той, хто протягом доби проїде найбільше кіл.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.