НОВИНИ

У Києві на три місяці перекривають частину Подолу

У столиці із 17 липня 2013 року по 17 жовтня 2014 року буде повністю закрито рух автотранспорту по вул. Оленівській та частково обмежено рух по кільком вулицям. Про це повідомили у Відділі зв’язків з громадськістю Управління ДАІ ГУМВС України в місті Києві.

Зокрема, рух буде обмежено по наступним вулицям: вул. Електриків, вул. Заводській, вул. Костянтинівській, вул. Межигірській, вул. Турівській.

Крім того, у зв`язку з виконанням робіт по ремонту деформаційного шва на Московському мосту через р. Дніпро на верховій стороні (рух автотранспорту з пр-ту Генерала Ватутіна на пр-т Московський) та на низовій стороні (рух автотранспорту з пр-ту Московського на пр-т Генерала Ватутіна) у період з 10.00 до 19.00 в суботу, 20 липня, буде закрито рух автотранспорту у четвертих смугах руху проїжджої частини мосту в бік лівого та правого берегів.

Як раніше повідомлялося, через проведення робіт з прокладання електрокабелю із 17 червня по 7 серпня рух автотранспорту частково буде обмежений на вулицях Воровського, Обсерваторній, Коцюбинського та Чеховському провулку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.