НОВИНИ

Харківський суд дозволив знести два пам’ятника Леніну в Сумах

Суд скасував заборону на знесення двох пам'ятників Володимиру Леніну в Сумах. Таке рішення прийняв Харківський адміністративний апеляційний суд 11 липня розглянувши апеляцію Сумської міськради і скасувавши ухвалу Зарічного райсуду.

Начальник управління правового забезпечення, внутрішньої політики та зовнішніх відносин Сумської міськради Ольга Донцова нагадала, що райсуд раніше в якості забезпечення позову заборонив вживати будь-які дії щодо знесення 2 пам'ятників Леніну в Сумах.

"Заходи щодо забезпечення позову скасовані", - сказала вона.

За її словами, до рішення суду по суті 12 серпня ніхто ніяких дій робити не буде.

Як повідомлялось, 4 червня Зарічний районний суд Сум на забезпечення розгляду судового позову Комуністичної партії, заборонив міській раді зносити два пам'ятника Лєніну.

Нагадаємо, Сумська міськрада на сесії 29 травня вирішила знести 2 пам'ятника Лєніну в Сумах. Зокрема, міськрада проголосувала за демонтаж бюста Лєніну, розташованого на вул. Миру, 28 навпроти палацу культури «Хімік» і передачу його на відповідальне зберігання міськкому КПУ.

Другим рішенням міськрада проголосувала за передачу пам'ятника Лєніну, який знаходиться в в урочищі Дуровщіна, на баланс управління капітального будівництва і дорожнього господарства.

Управлінню доручено провести демонтаж, переробку пам'ятника Лєніну і виготовлення нового пам'ятника засновнику Сум Герасиму Кондратьєву.

Читайте також: Умовний вирок. Кувалда не «забезпечила повною мірою демонтаж пам’ятника Лєніну»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.