НОВИНИ

Конкурент Засухи: На мене дана чітка команда "фас!"

Перед тим, як почати кримінальне провадження щодо кандидата в депутати у 94-му проблемному окрузі, конкурента Тетяни Засухи Віктора Романюка, не було проведено жодних слідчих дій. Про це Романюк заявив в інтерв’ю Тиждень.ua.

«Я хочу повернутись в Україну, але якщо я зараз це зроблю, то мене одразу заарештують. Доводити, що біле – це біле, а чорне – це чорне, в Україні я не збираюсь. Перебуваючи в Італії, я зможу значно ефективніше працювати», – розповів він.

Опозиціонер повідомив, що проти нього було порушено п’ять справ.

«Українське правосуддя працює в режимі рефлексії, реагуючи або на гроші, або на дзвінок. На мене ж була дана чітка команда «фас». Я маю на руках рішення суду, з якого випливає, що перед тим, як починати щодо мене кримінальне провадження, не було вчинено жодної слідчої дії – після такого юридичного абсурду мені вже навіть не треба виправдовуватись», – заявив Романюк. 

Повний текст з Віктором Романюком читайте тут

Нагадаємо, Апеляційний суд Мілану відмовив Україні в екстрадиції кандидата в депутати у 94-му проблемному окрузі Віктора Романюка. 

На початку лютого проти Романюка порушено кілька кримінальних справ. Зокрема, йому інкримінували замах на заволодіння майном в розмірі майже 40 мільйонів гривень скандального заводу з виробництва інсуліну "Індар". 

Суди щодо компанії тривають з 2008 року, однак Романюк як екс-заступник директора заводу став підозрюваним після виборів - з 30 січня 2013 року.

7 лютого Романюка оголосили в розшук,  22 березня його затримали в Італії, однак за тиждень суд прийняв рішення про його звільнення.

Романюк припускає, що до порушення проти нього кримінальної справи в Україні причетна Тетяна Засуха, яку окружком визнав переможцем на виборах. 

ЦВК визначила, що в окрузі неможливо встановити результати виборів та рекомендувала провести перевибори. Романюк вже заявив, що збирається взяти участь у перевиборах на окрузі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.