НОВИНИ

Опозиціонер: Вибори у проблемних округах потрібні в першу чергу владі

Кандидат в депутати у 94-му проблемному окрузі, конкурент Тетяни Засухи Віктор Романюк не допускає, що виборів у проблемних округах не призначать. Про це він сказав в інтерв’ю Тиждень.ua.

«Інформацію щодо призначення виборів я отримую з відкритих джерел. Сьогодні опозиція наполягає на проведенні виборів – але наші опоненти пропонували дату 25 серпня. Але це абсурд! Це те саме, коли ти сідаєш грати в шахи, а суперник починає грати в Чапаєва», – обурився Романюк.

Водночас він не припускає можливості, що виборів взагалі не буде.

«Вибори треба проводити, і вони потрібні в першу чергу Партії регіонів. Фальсифікації і знущання на парламентських виборах – це їхніх рук справа, і їм потрібно цю сторінку перегорнути. Крім того, є зобов’язання перед Євросоюзом з цього приводу. Тож владі потрібно якось перекрити цей злочин, перегорнути сторінку, інакше їм постійно про нього нагадуватимуть», – переконаний опозиціонер. 

Повний текст з Віктором Романюком читайте тут

Нагадаємо, Апеляційний суд Мілану відмовив Україні в екстрадиції кандидата в депутати у 94-му проблемному окрузі Віктора Романюка. 

На початку лютого проти Романюка порушено кілька кримінальних справ. Зокрема, йому інкримінували замах на заволодіння майном в розмірі майже 40 мільйонів гривень скандального заводу з виробництва інсуліну "Індар". 

Суди щодо компанії тривають з 2008 року, однак Романюк як екс-заступник директора заводу став підозрюваним після виборів - з 30 січня 2013 року.

7 лютого Романюка оголосили в розшук,  22 березня його затримали в Італії, однак за тиждень суд прийняв рішення про його звільнення.

Романюк припускає, що до порушення проти нього кримінальної справи в Україні причетна Тетяна Засуха, яку окружком визнав переможцем на виборах. 

ЦВК визначила, що в окрузі неможливо встановити результати виборів та рекомендувала провести перевибори. Романюк вже заявив, що збирається взяти участь у перевиборах на окрузі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.