НОВИНИ

У партії Литвина визнали, що "розгубилися за великою політикою"

Народна партія розпочинає процес оновлення своєї ідеології, а політвиконком обговорив перспективи її розвитку й має намір виключити депутатів-перебіжчиків. Про це заявив член політвиконкому НП, голова Житомирської обласної організації партії Микола Рудченко.

"Я скажу, що за великою політикою ми трохи розгубилися, деякі партійні організації призабули, що вони члени партії", - заявив він.

"Я переконаний, що сьогодні країні потрібна Народна партія", - додав Рудченко.

Крім того, він вважає, що на з'їзді партії, запланованому на осінь, буде ухвалено рішення щодо депутатів-перебіжчиків у місцевих радах.

"Я думаю, з'їзд прийме рішення (щодо депутатів місцевих рад, які перейшли до інших політичних сил - Ред.)... Я думаю, що ті люди, які зрадили партію, мають написати заяви й піти", - сказав Рудченко.

Він також зазначив, що політвиконком обговорив і перспективи подальшого розвитку партії та її політичної діяльності.

За його словами, про входження Народної партії, наприклад, до Партії регіонів, не йшлося. Водночас Рудченко зазначив, що Народна партія співпрацює з партією влади.

"Є різні варіанти, можуть і до нас приєднатися... Сьогодні ще зарано про це говорити, але ми налаштовані на те, що приєднуватимуться до нашої партії", - додав він.

На його думку, на з'їзді обговорюватиметься і питання про участь Народної партії в президентських виборах. "Однозначно. Ми не будемо осторонь таких подій і обов'язково підтримуватимемо одного з кандидатів. Я думаю, що партія не висуватиме свого кандидата", - сказав Рудченко.

Нагадаємо, за словами заступника голови Народної партії, народного депутата від Партії регіонів Сергія Гриневецького, народний депутат Володимир Литвин вирішив відновити діяльність НП, яку він очолює з 2004 року. В керівництві партії розглядають три варіанти розвитку політичного проекту – від злиття з однією із провладних парламентських партій до саморозпуску. Самостійне продовження політичної діяльності, стверджують в НП, неможливе у зв'язку з відсутністю у партії фінансування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.