НОВИНИ

Захарченко закликає українців не піддаватися на "провокації активістів"

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко закликає громадян не піддаватися на "провокації активістів", які закликають до дій, "за які в Україні передбачено кримінальну відповідальність". Про це міністр заявив під час спілкування із пресою у суботу, повідомляє прес-служба МВС.

За словами Захарченка, активісти часом "закликають до таких дій, за які в Україні передбачено кримінальну відповідальність".

Міністр також додав, що "на масові акції, де стаються різного роду сутички, приходять одні і ті  ж люди". 

Захарченко припустив, що "їх наймають для підбурювання певні політичні сили".

"Ці активісти закликають мирних громадян до вчинення правопорушень. І, на жаль, громадяни, які не завжди задоволені роботою міліції, піддаються на такі провокації", - йдеться у повідомленні.

"Якщо у вас є інформація про неправомірні дії працівників міліції, ви завжди можете звернутися до апарату МВС із заявою. Зокрема, в чергову частину міністерства. Можете прийти до мене на особистий прийом або ж написати мені на блог. Я запевняю, що усі заяви будуть розглянуті", - запевнив Захарченко.

На запитання про те, чи понесуть відповідальність учасники п’ятничних подій біля міліції Святошинського району столиці, міністр відповів, що підбурювачі однозначно будуть притягнуті до відповідальності.

Нагадаємо, у Києві міліціонер на ринку "Шлях", що у Святошинському районі, побив активістку Коаліції учасників помаранчевої революції, дівчину забрала швидка.

Згодом, за словами лідера КУПРу Сергія Мельниченка, працівники ринку зібралися біля Святошинського райвідділку міліції. Вони намагалися потрапити до будівлі, однак правоохоронці застосували сльозогінний газ та силою відтіснили протестувальників.

Виступаючи перед активістами, начальник київської міліції заявив, що голову Святошинського райвідділку відсторонено від виконання службових обов'язків. Крім того, він пообіцяв не порушувати кримінальну справу проти протестувальників за руйнування паркану.

Тим часом у райадміністрації Святошинського району заявили, що ринок "Шлях" не має жодних дозволів для роботи.

Начальник ГУ МВС Києва Валерій Коряк заявив, що міліція притягне до відповідальності активістів, які напали на правоохоронців біля Святошинського райвідділу в Києві 12 липня.

ЗМІ повідомляють, що ввечері 13 липня під райвідділком знову почали збиратися активісти. Правоохоронці закликали їх утриматися від штурму будівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.