НОВИНИ

Активісти закликають Захарченка звільнити усе керівництво Святошинського РУВС УМВС

Активісти Соціал-Національної Асамблеї звернулись до міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка з вимогою звільнити усе керівництво Святошинського РУВС УМВС. Про це йдеться у зверненні асамблеї.

«Враховуючи події, які мали місце 12-ого липня під стінами Святошинського РУВС ГУ УМВС у місті Києві, які були спровоковані Вашими співробітниками з українофобських мотивів, шляхом застосування насилля по відношенню до жінки, а також враховуючи погрози вбивства щодо активістів Соціал-Національної Асамблеї, які Ваші підлеглі розповсюджують через Інтернет вимагаємо від Вас:

1. Встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності всіх працівників МВС, які через Інтернет погрожують вбивством активістам Соціал-Національної Асамблеї.

2. Вимагаємо від Вас негайно відсторонити від виконання службових обов'язків все без винятку керівництво Свтошинського РУВС УМВС міста Києва.

3. Вимагаємо призначити спеціальну комісію у перевірці всіх скарг громадян на службову діяльність працівників Святошинського РУВС УМВС міста Києва.

4. Вимагаємо від Вас особисто провести службове розслідування щодо працівників Святошинського ГУ УМВС у місті Києва щодо кришування ними незаконних гральних закладів на території цього району.

5. Вимагаємо від Вас зняття під особистий контроль повторне розслідування сфальшованої кримінальної справи так званих "Святошинських робінгудів" (О. Вахнія, М. Єременка та інших).

6. Вимагаємо від Вас взяти під особистий контроль перегляд всіх кримінальних справ, які протягом останніх років були порушені Святошинським РУВС ГУ УМВС у Місті Києві. Особливо тих, які стосуються розповсюдження наркотичних засобів, так як нам відомо, що вже більше років в ув'язненні знаходять опер уповноважені відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків і так само в ув'язненні перебувають особи, яким наркотики підкидували ці перевертні в пагонах.

7. Вимагаємо від Вас взяти під особистий контроль обіцянку начальника ГУ МВС у місті Києва Володимира Коряка дану під стінами Святошинського РУВС ГУ УМВС у місті Києві в ніч з 12-ого на 13-е липня і дати як офіцер (Коряк дав слово офіцера) і громадянин правову та суспільу оцінку сфальшованим кримінальним справам "Оборонців Римарської" (по обвинуваченню Андрія Білецького, Віталія Княжевського та Ігоря Михайленка у замаху на вбивство провокатора Сергія Колесника - та так званих "васильківських "терористів" (по обвинуваченню Ігоря Мосійчука, Сергія Бевза та Володимира Шпари у готуванні до терористичного акту, а саме знесення пам'ятника Лєніна, який на той час вже був демонтований».

Згідно з повідомленням, у випадку, невиконання вимог активісти зобов'язуються повернутися разом з громадою під стіни Святошинського РУВС ГУ УМВС у місті Києві.

«Окрім цього, нагадуємо, що на місці Врадіївського та Святошинських Райуправлінь міліції може опинитися Міністерство внутрішніх справ на вулиці Богомольця, 10», –  йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Києві міліціонер на ринку "Шлях", що у Святошинському районі, побив активістку Коаліції учасників помаранчевої революції, дівчину забрала швидка.

Згодом, за словами лідера КУПРу Сергія Мельниченка, працівники ринку зібралися біля Святошинського райвідділку міліції. Вони намагалися потрапити до будівлі, однак правоохоронці застосували сльозогінний газ та силою відтіснили протестувальників.

Натомість у повідомленні відділу зв’язків з громадськістю столичної міліції наголосили, що міліціонер не бив на ринку "Шлях" дівчину за вимогу говорити українською, а вона сама наштовхнулася на його долоні.

Тим часом у райадміністрації Святошина заявили, що ринок "Шлях" не має жодних дозволів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.