НОВИНИ

Новий посол США приїде в Україну у серпні

Новий посол США Джеффрі Пайятт прибуде до України в серпні поточного року. Про це повідомив нинішній американський посол Джон Теффт.

"Ви знаєте, що 9 липня Сенат його затвердив. Йому (Пайятту) Необхідно виконати ще певну роботу в Штатах. Я, швидше за все, поїду з країни 29 липня, а він, ми очікуємо, в серпні буде вже тут ", - розповів Теффт журналістам.

Як відомо, Теффт обіймав посаду посла США в Україні з листопада 2009 року і зараз термін його служби підходить до завершення.

Джеффрі Пайятт - фахівець у справах Південної і Середньої Азії. З 2002 по 2007 рік він працював у посольстві США в Нью-Делі (Індія), спочатку в якості радника-посланника з політичних питань, а з червня 2006 року був заступником посла в Індії.

З 2007 по 2010 рік - заступник голови місії США в Міжнародному агентстві з атомної енергії та міжнародних організаціях у Відні (Австрія).

З 2010 року був першим заступником помічника голови Бюро у справах Південної та Центральної Азії.

Перед своїм призначенням Пайятт заявляв, що він має намір підштовхувати Україну до виконання умов, необхідних для підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом. За словами дипломата, його "найвищою метою" у разі призначення буде допомогти Україні стати "сучасною європейською демократичною державою".