НОВИНИ

"Свобода" обіцяє восени представити свій тіньовий уряд

ВО "Свобода" має намір офіційно оголосити про створення альтернативного уряду на початку осені. Про це повідомив депутат фракції "Свобода" Юрій Сиротюк.

"Ми системно ходили на всі засідання уряду, ми бачили, як працює чинний уряд, ми намагалися постійно донести свою позицію за кожним із рішень уряду. Цей досвід нас переконав, що ми маємо створити так званий уряд ", - сказав Сиротюк, вказавши, що створення альтернативного уряду опозиційною силою - це звичайна європейська практика.

Сиротюк додав, що  "Свобода" також  розуміє, що " вже зараз має  показати, хто зі "свободівців" на якій посаді зможе працювати, які у нас засади діяльності".

"Ми розуміємо, що це досить-таки символічна посада - член альтернативного уряду. Але для нас важливо показати, як саме має працювати уряд. Для нас - це реалізація програми захисту українців", - сказав Сиротюк.

З його слів, ідея створення альтернативного уряду виникла нещодавно і робота щодо її втілення потребувала багато часу.

"Ми вже півроку працюємо над цією ідеєю і думаємо над кандидатурами, хоча це не головне, а головне - ідеологія", - наголосив  Сиротюк, вказавши, що уряд національної альтернативи розбудовуватиметься на основі програми "Свободи".

Народний депутат  також повідомив, що офіційно про створення альтернативного уряду буде оголошено на початку осені.

Сиротюк туточнив, що «колеги з опозиції спокійно сприйняли ідею» щодо альтернативного уряду.   "Адже кожна опозиційна сила має право на свої дії. Ми знаємо, що у "Батьківщини" був свій тіньовий уряд, його не розпускали, але всі ці півроку, як ми представлені в парламенті, нам ніхто не пропонував до цього тіньового уряду приєднатися. Віталій Кличко  заявив, що така форма для нього є неприйнятною. Виходячи з того, що в тіньовий уряд "Батьківщини" нас не запрошували, а для Кличка ця ідея неактуальна, "Свобода" вирішила створити свій майданчик. Нічого в цьому немає поганого", - пояснив народний депутат.

Парламентар наголосив, що "у своєму альтернативному уряді ми хочемо показати нашу позицію, умовно кажучи, продемонструвати, як би розвивалася Україна, які б рішення ухвалювалися б, якби в Україні був абсолютно націоналістичний уряд".

Нагадаємо, політрада «Свободи»  5 липня ухвалила рішення, що формуватиме Уряд національної альтернативи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.