НОВИНИ

Уряд Придністров’я очолила українка

Парламент Придністров'я підтримав внесену президентом Євгеном Шевчуком кандидатуру Тетяни Туранської на пост прем'єр-міністра ПМР.

Шевчук повідомив про те, що глава уряду Петро Степанов звільнений від займаної посади у зв'язку з поданою заявою про відставку і переходом на іншу роботу. Відповідний указ вже підписано.

Новий прем'єр розповіла про плани роботи уряду на найближчу перспективу, а також відповіла на запитання журналістів.

"Мені дано два тижні на формування структури уряду. На мій погляд, уряд повинен працювати на існуючій основі. Але якщо знадобиться, необхідні коректування будуть внесені", - сказала вона.

Туранська Тетяна Михайлівна народилася 20 листопада 1972 року в м. Білгород-Дністровську Одеської області. Національність - українка. У 1995 році закінчила Одеський державний економічний університет за спеціальністю "Бухгалтерський облік, контроль і аналіз в промисловості". З січня 1999 року по лютий 2012 року працювала в Податковій інспекції. З 2012 року працювала у виконавчій владі. Влітку 2012 року була призначена на посаду голови державної адміністрації м. Рибниці і Рибницького району.

20 червня 2013 року Тетяна Туранська була призначена в.о. прем'єр-міністра Придністров'я. Одночасно президент Придністров'я підписав указ про призначення її на посаду заступника голови уряду з питань регіонального розвитку.