НОВИНИ

В Україні збільшується кількість нелегальних мігрантів з Грузії

Державна прикордонна служба заявляє про збільшення кількості громадян Грузії, які незаконно перетинають кодон України. Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

«Останнім часом відмічається збільшення кількості громадян Грузії, які незаконно «подорожують» через кордон України. Так в порівнянні з минулим роком затриманих грузин стало в 1,5 рази більше», - йдеться у повідомленні.

Так, вчора вночі на Луганщині співробітники прикордонної служби України затримали 2 громадян Грузії – 29-річного чоловіка з 4-річним хлопчиком.  «З пояснень дорослого громадянина Грузії стало відомо, що вони намагалися незаконно перетнути українсько-російський кордон, адже не мали всіх необхідних документів для того, щоб потрапити в Росію», - повідомляє прес-служба.

Крім того, протягом останніх вихідних на Закарпатті прикордонники затримали одразу три групи незаконних мігрантів з Грузії, які мали намір незаконно перетнути державний кордон України у країни західної Європи.

Нагадаємо, у квітні перший заступник голови Державної прикордонної служби Павло Шишолін заявляв, що кількість незаконних мігрантів в Україні постійно зменшується.