НОВИНИ

Януковича просять полюбити велосипедистів

Більше 2 тис. велосипедистів підписали петицію до президента Віктора Януковича і прем'єра Миколи Азарова з проханням забезпечити безпеку велосипедного руху в містах. Відповідний документ передали в Адміністрацію президента організатори збору підписів.

На питання, чому саме президенту адресована ця петиція, один із організаторів зазначив, що в умовах бездіяльності парламенту тільки Янукович може якось вплинути на ситуацію з безпекою велосипедного руху.

«Я думаю, що президент повинен ще більше полюбити громадян... і забезпечити безпеку руху для всіх велосипедистів», – сказав він.

Основними вимогами, висунутими в петиції, є введення обмеження швидкості руху автотранспорту в містах до 50 км/год, а також скасування допустимого перевищення граничної швидкості на 20 км/год (активісти пропонують не штрафувати за перевищення швидкості тільки на 10%).

Крім того, організатори закликають не вводити спеціальну світловідбиваючу уніформу для велосипедистів, оскільки, на їхню думку, це обмежує їхні права.

Також активісти відзначили, що минулого року подавали вже подібну петицію президенту, в якій вимагали будівництва більшої кількості велодоріжок у містах.

Зараз же активісти заявляють, що будівництво велодоріжок не вирішило проблеми з безпекою велосипедного руху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.