НОВИНИ

В одному з російських міст почалося "повстання" проти чеченців

У місті Пугачов (Росія, Саратовська область) після місцеві жителі виступили проти приїжджих із Чечні. Про це повідомляє "Лента.ру".

Причиною для протестів став конфлікт, який стався у ніч на 6 липня у місцевому кафе кафе "Золота бочка". Там посварилися 20-річний десантник Руслан Маржанов, що демобілізувався, і 16-річний уродженець Чечні, ім'я якого наразі не називається. За інформацією поліції, конфлікт стався через дівчину. Під час з'ясування стосунків чеченець завдав опоненту кілька ударів скальпелем. Медики не змогли врятувати пораненого.

Вже 7 липня у ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що в місті Пугачов сталася масова бійка за участю місцевих жителів і приїжджих із Чечні. Втім, наступного дня поліція спростувала цю інформацію. Повідомляється, що конфлікт за участю як мінімум 200 осіб дійсно назрівав, проте його вдалося запобігти.

Тим не менш, в місто виїхали віце-губернатор і глава ГУ МВС Саратовської області.

У Пугачові почалися протести: більше 300 людей вийшли на вулицю і перекрили федеральну трасу Самара - Волгоград. Вони вимагали виселити чеченців з містаю

Повідомляється, що до мітингувальників вже приєдналися козаки, націоналісти, представники татарської діаспори (загиблий Маржанов був татарином).

Також з'явилася інформація про те, що на кордоні Саратовської і Самарської областей поліція зупинила п'ять машин, які приїхали на "розбірки" із Татарстану.

Водночас, за даними правоохоронців, у Пугачові відбулося зібрання громадян за участю представників місцевої влади та правоохоронних органів. У місцевій адміністрації відбулося засідання активу Пугачовського району з представниками правоохоронних органів, влади і місцевої чеченської громади за участю керівника представництва глави Чечні Рамзана Кадирова в Приволзькому федеральному окрузі Саїда-Ахмеда Елесова. 

В окремих ЗМІ з'явилася інформація про введення до міста бронетехніки, однак головне управління МВС у регіоні спростувалю цю інформацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.