НОВИНИ

В УДАРі обурені секретним обранням нового голови ЦВК

В УДАРі заявляють, що секретне засідання і голосування за нового голову ЦВК свідчить про отримання владою повного контролю над комісією. Про це йдеться у повідомленні партії.

«Спочатку у порушення законів, регламенту і процедури голосування провладні фракції в парламенті здійснюють кадрові зміни в складі Центрвиборчкому…Тепер "по гарячих слідах" ЦВК обирає свого голову з однієї кандидатури - Михайла Охендовського, який у 2007 увійшов до складу Центрвиборчкому за квотою Партії регіонів",- йдеться в заяві.

В УДАРі переконані, що «все це робиться для того, аби в будь-який спосіб забезпечити перемогу Януковича на президентських виборах 2015 року».

«Тим самим влада вже сьогодні ставить під питання прозорість та дотримання законності на майбутніх виборах президента та легітимність їх результатів», - заявили в партії.

 Як повідомлялося, 6 липня головою Центральної виборчої комісії обрали Михайла Охендовського. За його кандидатуру проголосували 11 членів ЦВК з 14 присутніх на засіданні ЦВК.

Раніше Верховна Рада звільнила Володимира Шаповала, який обіймав посаду голови ЦВК з 2007 року, у зв'язку з досягненням 65-річного віку. Замість нього членом ЦВК парламент призначив Олександра Копиленка.

Опозиція заявила, що оскаржить обрання  Олександра Копиленка, та звинуватила спікера ВР у фальшуванні даних щодо заяви про звільнення голови ЦВК Володимира Шаповала.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.