НОВИНИ

Янукович переконаний, що Охендовський забезпечить демократичні вибори

Президент Віктор Янукович вважає, що обрання Михайла Охендовського на посаду голови Центральної виборчої комісії є свідченням визнання високого професіоналізму останнього та авторитету серед колег по ЦВК. Про це йдеться у привітання президента, повідомили в прес-служба глави держави.

«Переконаний, що Ваш багаторічний досвід стане надійною запорукою забезпечення демократичних виборів в Україні», - йдеться у привітанні Януковича.

Значиться, що президент  побажав Охендовському «плідної роботи на благо українського народу на його відповідальній посаді».

Як повідомлялося, 6 липня головою Центральної виборчої комісії обрали Михайла Охендовського. За його кандидатуру проголосували 11 членів ЦВК з 14 присутніх на засіданні ЦВК.

Охендовський призначений у ЦВК в 2007 році за квотою Партії регіонів.

Раніше Верховна Рада звільнила Володимира Шаповала, який обіймав посаду голови ЦВК з 2007 року, у зв'язку з досягненням 65-річного віку. Замість нього членом ЦВК парламент призначив Олександра Копиленка.

Опозиція заявляє, що кадрові зміни проводяться у ЦВК  "для того, аби в будь-який спосіб забезпечити перемогу Януковича на президентських виборах 2015 року".