НОВИНИ

Кожара запевнив, що влада хоче вирішити питання Тимошенко

Міністр закордонних справ Леонід Кожара заявив, що українська влада хоче вирішити питання екс-прем'єра Юлії Тимошенко, однак політик відмовляється від співпраці. Про це міністр сказав в інтерв'ю 5 каналу.

"Пані Тимошенко відмовляється співпрацювати з українською владою. Питання може бути вирішене саме в контексті доброї волі самої пані Тимошенко і виходячи з українського законодавства", - сказав Кожара.

Він додав, що від спочатку судового процесу екс-прем'єр обрала політичні, а не юридичні засоби захисту, і зараз регулярно відмовляється від медичного обстеження, не хоче здавати аналізи.

"З формальної юридичної точки зору, в принципі, пані Тимошенко і не хвора, оскільки немає доказів", - підкреслив Кожара.

Міністр  підтвердив, що  питання Тимошенко заважає відносинам України з Євросоюзом, і українська влада намагається знайти рішення цієї проблеми.

"Ми хочемо вирішити, проте в рамках правового поля України", - підкреслив Кожара.

Нагадаємо, ряд європейських політиків неодноразово наголошували на тому, що підписання Угоди про асоціацію з ЄС на саміті у Вільнюсі залежить від справи екс-прем'єр-міністра. Зокрема, голова  МЗС Німеччини Гідо Вестервелле заявив, що темпи зближення ЄС і України багато в чому будуть залежати від розвитку подій, пов'язаних з колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкевічюс заявляв, що найкраще вирішення питання з приводу вибіркового правосуддя в Україні – це звільнення екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

2 липня голова правління німецької клініки "Шаріте" професор Карл Макс Айнхойпль підтвердив різке погіршення здоров'я екс-прем'єра Юлії Тимошенко і готовність надати їй відповідне лікування в Німеччині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.