НОВИНИ

Німецькі експерти прогнозують падіння української економіки на 0.5%

Липневий випуск журналу Ost-West Contact прогнозує Україні економічний спад протягом другої половини 2013 року.

В першій половині 2013 року, за даними німецького журналу Ost-West Contact, економічний розвиток України перебував у стані «штилю», а у другій половині почне падати. Причиною цього експерти видання називають несприятливе для України поєднання факторів. На їхню думку, застій та спад частково пов’язані із завершенням багатого на інвестиції періоду Євро 2012. Спричинені вони і зменшенням обсягів виробництва в галузі індустрії та високою вартістю кредитів, викликаною політикою Національного банку. Ost-West-Contact нагадує і про передвиборчі «подарунки» у 2012, що завдали шкоди державному бюджету, дефіцит якого тоді зріс на 1.2%.

На основі аналізу наявної економічної ситуації, у журналі подається наступний прогноз: «Постійно важкі глобальні умови та відсутність імпульсів до розвитку на внутрішньому ринку обтяжуватимуть економіку і в наступні місяці». Експерти видання передбачають спад економічних показників протягом решти 2013 року на 0.5%.

Оптимістично автори Ost-West-Contact оцінюють можливості уряду до зупинки знецінення гривні. Вони вважають, що у вирішенні цього питанні українські політики мають шанс успішно використати можливості міжнародного фінансового ринку завдяки покращеному доступу до нього.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.