НОВИНИ

Януковичу на польському курорті нагадали про проблеми з Тимошенко

Лідери країн Вишеградської четвірки сподіваються на розв’язання проблеми з ув’язненням екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Про це президент Польщі Броніслав Коморовський заявив на спільній прес-конференції з президентами Словаччини, Угорщини, Чехії та України.

Коморовський зазначив, що президенти країн Вишеградської групи під час зустрічі у курортному місті Вісла  говорили з  Віктором Януковичем про Юлію Тимошенко.

“Я думаю, що можу це сказати від імені всіх президентів Вишеградської четвірки: я з задоволенням можу сказати про те, що президент Янукович веде пошук шляху -  як вирішити цю проблему... Або на підставі чинного законодавства, або шляхом внесення змін до українського законодавства через парламент”, - сказав Коморовський.

Як відомо, серед умов підписання Угоди про асоціацію з ЄС значиться  вирішення проблеми  екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Ряд європейських політиків неодноразово наголошували на тому, що підписання  асоціації  на саміті у Вільнюсі залежить від справи Тимошенко. Нещодавно міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкевічюс зазначав, що «питання Юлії Тимошенко в деяких країнах сприймають як символ». І, відповідно, від ставлення цих країн може залежати доля Асоціації. А голова МЗС Німеччини Гідо Вестервелле заявив, що темпи зближення ЄС і України багато в чому будуть залежати від розвитку подій, пов'язаних з Тимошенко. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.