НОВИНИ

Київські чиновники обіцяють на Поштовій площі пішохідну зону

У зв’язку з новою концепцією, що передбачає організацію пішохідної зони на Поштовій площі й вулиці Сагайдачного, буде реорганізовано схему руху транспорту на Подолі. Про це повідомив заступник глави Київської міськдержадміністрації Михайло Кучук.

Кучук заявив, що це дозволить вирішити питання відсутності лівого повороту (якщо їхати від мосту Патона до центру через Володимирську гірку).

Також, за словами заступника глави КМДА, довелося відмовитися від початкової ідеї створити паркінг на Поштовій площі, що спочатку передбачалося проектом реконструкції, через складнощі з облаштуванням в’їздів і виїздів.

"Робити паркінг на малу кількість місць - недоцільно й це не вирішить проблему міста. Якщо ж створювати велику кількість місць для паркування, то необхідно облаштовувати додаткові в’їзди й виїзди, а їх на Поштовій площі зробити складно. Крім того, конфігурація та висота приміщень також унеможливлюють будівництво великого паркінгу", - зазначив Кучук.

Чиновник додав, що у зв’язку з цим було прийнято рішення дозволити провести інвестиційний конкурс на будівництво торговельних приміщень.

Читайте також: Невиконані обіцянки КМДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.