НОВИНИ

Регіонали готові сісти за круглий стіл Тимошенко

Партія регіонів не проти ініціативи екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко провести Національний круглий стіл «Порозуміння заради європейського майбутнього». Про це заявив голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

За словами Єфремова, існує велика кількість євроінтеграційних законопроектів, які необхідно підготувати для процесу євроінтеграції України.

Як запевнив лідер регіоналів, ПР не проти круглого столу і готова брати в ньому участь, якщо він дійсно сприятиме вирішенню проблем.

Як відомо, Тимошенко наприкінці червня запропонувала створити Національний круглий стіл для виконання Україною критеріїв, необхідних для підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Вона пропонує назвати цю структуру "Національний круглий стіл "Порозуміння заради європейського майбутнього".

Учасниками круглого столу, на думку екс-прем'єра, мають стати президент України, визначені ним посадові особи його адміністрації та уряду, голова Верховної Ради та лідери фракцій, керівники профільних комітетів ВР, які беруть участь в євроінтеграційних процесах, представники Венеціанської комісії, представники делегації Євросоюзу, лідери політичних груп Європарламенту і посли ЄС в Україні.

На переконання Тимошенко, до роботи також необхідно запросити екс-міністрів закордонних справ усіх українських урядів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.