НОВИНИ

Прокуратура «накопала» на головного архітектора Ялти ще одну земельну справу

Прокуратура Криму порушила кримінальну справу проти головного архітектора Ялти та колишнього начальника Ялтинського міського управління земельних ресурсів, а також посадових осіб Кореїзької селищної ради за незаконний продаж земельної ділянки на Південному березі Криму. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

Земля належить санаторію ЗАТ «Укрпрофоздоровниця».

Посадові особи, зловживаючи службовим становищем, продали приватній особі земельну ділянку під житлову забудову на суму 130 тисяч гривень.

Кримінальну справу порушили за ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України від 9 лютого 2011 року.

Нагадаємо, це не перша кримінальна справа стосовно головного архітектора Ялти. Раніше прокуратура Криму порушила кримінальну справу проти керівника одного з управлінь Ялтинської міської ради за незаконне погодження виділення під житлову забудову земельних ділянок на території Ялтинського гірсько-лісового заповідника на суму 1,1 млн. грн. Місцеві ЗМІ повідомляли, що головний архітектор Ялти був затриманий 3 лютого.

Окрім цього, прокуратура Ялти порушила кримінальну справу проти чиновників Кореїзької селищної ради, що дозволили приватизувати нерухомість, що є пам’ятками історії і культури та оцінюється в 1,2 млн грн. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги