НОВИНИ

Amnesty International зустріла Путіна у Фінляндії протестами

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International влаштувала серію акцій протесту, приурочених до візиту Владіміра Путіна до Фінляндії, повідомляє Agence France-Presse.

Активісти з транспарантами на захист прав людини стояли на чотирьох точках на маршруті російського президента в місті Турку.

Крім того, в провідних газетах Фінляндії – фінськомовній Helsingin Sanomat і шведськомовній Hufvudstadsbladet – правозахисники опублікували зображення Путіна з заклеєним жовтою стрічкою ротом і підписом «Путін, чого ти боїшся?».

Таким чином Amnesty International протестувала проти порушень свободи слова та інших прав і свобод в Росії, якими, як вважають в організації, відзначений третій президентський термін Путіна.

«Ми сподіваємося, що він за час візиту зможе кілька разів отримати наше послання», - заявив представник Amnesty International Ілпо Кііскінен.

Крім того, на сайті правозахисної організації ведеться збір підписів під петицією на захист громадянських прав у Росії.

Як відомо, російський президент прибув 25 червня в Турку на зустріч зі своїм фінським колегою Саулі Нііністе. На порядку денному переговорів значилися відносини Росії з Фінляндією і Євросоюзом.

Як вважає голова правозахисної організації Freedom House та колишній помічник  державного секретаря США з питань демократії Девід Кремер, з Путіним Росію очікують застій та репресії.

Читайте також: А попереду репресії. Путін демонструє слабкість

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.