НОВИНИ

Волинець стверджує, що парламентським опозиціонерам не виплачують лікарняні

Депутат від фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" Михайло Волинець заявляє, що йому досі не нарахували компенсацію у зв'язку з виходом на лікарняний внаслідок отриманих травм через бійку в сесійній залі Верховної Ради, що відбулася 16 грудня 2010 року.

"16 грудня мене побили. Я був на лікарняному рівно місяць, здав до парламентської бухгалтерії лікарняний. Мені лікарняні не нарахували, а в цей час зарплату за грудень нарахували наперед... (Водночас) вони в січні утримують із мене зарплату (за грудень), нараховану на півмісяця наперед", - пояснив депутат.

Зі слів Волинця, йому пояснили затримки з виплатою тривалістю цієї процедури.

"Лікарняного мені не нараховують і пояснюють, що це довго, мабуть, тому, що (депутатові від фракції НУНС Олесю) Донію 3-4 місяці не нараховували. Його теж побили в парламенті ще раніше (при ухваленні "харківських" угод 27 квітня 2010 року – ред.)", - сказав парламентарій.

У зв'язку із цим Волинець має намір провести депутатське розслідування.

Він додав, у цілому йому відомо безліч фактів невиплати роботодавцями лікарняних, а також затримок з перерахуванням коштів з боку Фонду соціального страхування.

Волинець припустив, що це може бути пов'язано з намірами влади покрити нестачу коштів у Пенсійному фонді.

Крім того, парламентарій зазначив, що додаткові труднощі з виплатою лікарняних вніс Податковий кодекс, який набув чинності 1 січня.

"Створили бюрократичну тяганину, що для виплати лікарняного підприємство повинно відкрити спеціальний рахунок і потім перенесли на плечі роботодавця виплату, хоча він, як і раніше, сплачує внески до фонду соцстраху", - заявив Волинець.

Він зазначив, що ситуацію навколо виплати лікарняних буде розглянуто 1 березня за засіданні очолюваного депутатом Незалежної профспілки гірників, а також 2 березня на засіданні Конфедерації вільних профспілок.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом завдання легких тілесних ушкоджень трьом депутатам 16 грудня під час бійки в парламенті.

16 грудня депутати від фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" цілий день блокували трибуну та президію Ради з вимогою припинити політичні репресії проти колишніх чиновників й у першу чергу колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Близько 19:30 депутати від Партії регіонів прорвалися до президії парламенту, розблокувавши її та трибуну.

У результаті бійки, що виникла, 6 депутатів від БЮТБ - Володимира Бондаренка, Михайла Волинця, Юрія Гнаткевича, Євгена Суслова, Василя Кравчука і Миколу Петрука - доставили в лікарню.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги