НОВИНИ

Апеляційний суд вирішив, що Рибак "достойний" позбавляти Балогу і Домбровського депутатських посвідчень

Київський апеляційний адмінсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу спікера Володимира Рибака на рішення іншого суду, який зобов'язав його вилучити посвідчення нардепів Павла Балоги та Олександра Домбровського. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив нардеп VI скликання Юрій Кармазін.

"Колегія суддів (...) 21 червня винесла рішення, яким "Апеляційну скаргу голови Верховної Ради Рибака Володимира Васильовича, особи, що приєдналася до апеляційної скарги Балоги Павла Івановича, і апеляційну скаргу Балоги Павла Івановича на постанову Окружного адмінсуду Києва від 11 червня 2013 року, по справі за адміністративним позовом Кармазіна Юрія Анатолійовича до голови Верховної Ради про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії - залишити без задоволення. Постанова Окружного адміністративного суду Києва від 11.06.2013 року - залишити без змін", - зазначив Кармазін.

Як повідомлялось, раніше Рибак оскаржив рішення суду, яке зобов'язало його вилучити посвідчення позафракційних народних депутатів Павла Балоги та Олександра Домбровського.

11 червня Окружний адмінсуд Києва зобов'язав Рибака вилучити картки для голосування і посвідчення у депутатів Павла Балоги та Домбровського, які були позбавлені мандатів депутатів рішенням Вищого адміністративного суду.

Позивачем у справі про позбавлення мандатів виступив колишній депутат Ради Юрій Кармазін.

Олександр Домбровський заявив, що не може оскаржити це рішення, бо не може з ним ознайомитися.

Нагадаємо, 8 лютого Вищий адмінсуд України визнав неможливим встановити результати виборів у двох округах - № 11 (Вінницька область) та № 71 (Закарпатська область), незважаючи на те, що ЦВК визнала обраними в цих округах і зареєструвала народними депутатами відповідно Олександра Домбровського і Павла Балогу, після чого вони склали присягу.

ВАСУ скасував постанови ЦВК у частині реєстрації цих народних депутатів і визнав відсутність у них статусу і повноважень народних депутатів України .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.