НОВИНИ

Курченко придбав 98% акцій медіа-холдингу Ложкіна

UMH group і група компаній ВЕТЕК підписали угоду купівлі-продажу 98% акцій медіа-холдингу, йдеться в офіційному повідомленні UMH group, повідомляє Кореспондент.

Планується, що операція буде завершена в першому кварталі 2014 року. До остаточного закриття угоди управлінський менеджерський склад UMH group залишається незмінними.

"98% акцій компанії передано на зберігання ескроу-агенту, однієї з авторитетних юридичних компаній Великобританії. ВЕТЕК (власник - Сергій Курченко - ред.) придбає акції більшості міноритарних акціонерів в окремих проектах, в тому числі - у структур, афілійованих з Геннадієм Боголюбовим. Опціон з Петром Порошенком з придбання його частки в Кореспонденті та інших спільних проектах був реалізований ще у квітні", - йдеться у повідомленні.

"Амбітна група ВЕТЕК здатна дати серйозний поштовх розвитку UMH, особливо в сфері нових медіа, включаючи покупки діючих бізнесів і в результаті увійти до ТОП-10 найбільших медіа-компаній СНД", - заявив Борис Ложкін, президент UMH group.

"Завдяки угоді компанія отримає додаткове фінансування, це може дати новий імпульс розвитку брендів компанії та зміцненню ринкових позицій. Вирішальним був для нас той факт, що ми отримали від ВЕТЕК тверде запевнення щодо збереження незалежності редакцій і невтручання в редакційну політику медіа", - прокоментував угоду Григорій Шверк, перший віце-президент UMH group.

В той же час, видання Forbes Україна опублікувало заяву головного редактора Володимира Федорина, в якій останній заявив, що вважає продаж проекту його кінцем.

"Я вважаю продаж Forbes Україна (входить в UMH group) кінцем проекту в його нинішньому вигляді. Я переконаний, що покупець переслідує одну з трьох цілей (або всі три відразу): заткнути журналістам рот перед президентськими виборами, відбілити власну репутацію, використати видання для вирішення питань, які не мають нічого спільного з медіа-бізнесом".

За його словами, він залишає видання з 1 жовтня.

Нагадаємо, раніше українські ЗМІ повідомили, що одна з найбільших медіагруп у країні - UMH Бориса Ложкіна - у четвер завершила переговори про залучення зовнішнього фінансування.

UMH Group об'єднує медіапроекти в сегментах преси, радіо та інтернету в Україні та Росії. Серед найбільш відомих видань - «Кореспондент», Forbes, «Теленеделя», «Комсомольська правда в Україні», «Аргументи і факти в Україні», «Команда», «Футбол». Володіє також «Нашим радіо», «Авторадіо», «Європа Плюс», «Ретро FM», «Радіо Алла» та рядом локальних станцій. Партнерами UMH в медіабізнесі з неконтрольними частками є Ігор Суркіс (радіо «Динамо»), Геннадій Боголюбов (газета «Комсомольська правда»), група СКМ (холдинг United Online Ventures, контролюючий інтернет-портали bigmir.net, tochka.net і i.ua ).

На цьому тижні UMH і партнер групи Геннадій Боголюбов повідомили про продаж журналу «Фокус» компанії Vertex United одеських бізнесменів Бориса Кауфмана та Олександра Грановського. Сьогодні Антимонопольний комітет України повідомив про видачу United Media Holding NV, холдингової компанії медіагрупи дозволу на викуп у міноритаріїв часткою в "Комсомольській правді", радіостанціях "Радіо" Довіра ", Europa Plus," Джем ФМ ", компаніях" Радіорама "і" Укрполіграфмедіа ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.