НОВИНИ

До Тимошенко екстрено їде нова бригада німецьких лікарів

У Центральну клінічну лікарню «Укрзалізниці» в Харкові, в стаціонарі якої перебуває екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, сьогодні прибудуть лікарі з берлінської клініки «Шаріте». Інформацію про це підтвердив захисник Тимошенко Сергій Власенко.

«Начебто так. Начебто Айнхойпль. Я не можу зараз тут бути точним», –  сказав він.

За його словами, німецькі лікарі перебуватимуть у Харкові один день.

«Тому що це екстрена річ. Слава Богу, що вони знайшли вікно в своєму дуже щільному графіку, і зробили це достатньо швидко», – підкреслив захисник.

На питання, чи будуть лікарі сьогодні проводити інструментальне дослідження Тимошенко, захисник сказав: «Я не знаю нюансів. Так, на рівні неофіційної інформації я знаю, що вони начебто збиралися сьогодні. Хто вони, що вони будуть робити – я думаю, що вони визначаться після первинної розмови з Юлією Володимирівною».

У той же час джерело в ЦКЛ «Укрзалізниці» підтвердило інформацію про прибуття сьогодні німецьких лікарів. Співрозмовник також зазначив, що у лікарню мають прибути «якісь нові лікарі».

«Ані Райсхауер, ані Айнхойпль, ані Хармс. Будуть якісь нові лікарі, ті, які раніше не приїжджали», – сказав співрозмовник.

Згідно з даними джерела, німецькі фахівці прибудуть у лікарню сьогодні до 12:00, залишать медзаклад близько 15:00. 

Як повідомлялося, 15 червня захисник Тимошенко Сергій Власенко повідомив про різке погіршення здоров’я екс-прем'єра. 

Водночас у харківській лікарні запевнили, що загроз для здоров’я Тимошенко немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.