НОВИНИ

Янукович запевнив, що над виконанням "списку Фюле" працюють

Президент Віктор Янукович на зустрічі з керівництвом Верховної Ради та головами парламентських фракцій заявив, що Україна працює над виконанням критеріїв Європейського Союзу, висунутих для підписання Угоди про асоціацію. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Процес іде. Критерії ті, які висунуті були, там 11 позицій, над ними йде робота», - сказав Янукович.

У повідомлення значиться, що президент  звернувся до голови Верховної Ради Володимира Рибака з проханням розглянути і до кінця нинішньої сесії прийняти всі необхідні закони.

Як повідомлялось, в останньому  звіті експертного моніторингу "Асоціація з ЄС: як Україна виконує умови підписання угоди" значилось, що Україна не досягла відчутного прогресу з жодного з 11 критеріїв ЄС.

У грудні 2012 року Рада закордонних справ ЄС ухвалила висновки, в яких заявила про готовність підписати Угоду про асоціацію з Україною до Вільнюського саміту, за умови, якщо Україна досягне поступу у трьох галузях: відповідності міжнародним стандартам минулорічних парламентських виборів і подальших дій за їхніми результатами, поступу України в подоланні вибіркового правосуддя і відверненні його на майбутнє і втіленні реформ, які сторони визначили спільно в порядку денному підготовки до асоціації.

23 травня у Страсбурзі під час засідання комітету з питань закордонних справ Європейського парламенту під головуванням Елмара Брока (Німеччина, Європейська народна партія) відбулися двогодинні слухання, присвячені політичній ситуації і реалізації реформ в Україні. Політик зауважив, що ЄС окреслив вимоги, яким має відповідати Україна для підписання Угоди і зазначив, що "відчутний результат" має бути до жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.