НОВИНИ

Азаров переконує французів, що Тимошенко в Україні не підтримують

Прем’єр-міністр Микола Азаров в інтерв’ю France 24 заявив, що екс-прем'єр Юлії Тимошенко в Україні має невелику підтримку, а "кілька десятків людей з плакатами", які виходять на її пітримку, не відображають реальної картини вподобань суспільства.

"Її рейтинг по відношенню до президента набагато нижчий, але про це тут не кажуть…В країні немає руху людей, які б хотіли бачити Тимошенко вільною… Якби вона була лідером опозиції, і була б ув’язненою нечесно, були б масові акції на її підтримку", - заявив Азаров.

На репліку про те, що в Україні є люди, які виходять на підтримку Тимошенко, Азаров сказав: "Якщо говорити про підтримку, то кілька десятків людей з плакатами, хіба це підтримка?"

"Але якщо говорити правду в очі, в неї немає підтримки в країні взагалі, бо люди відчувають на собі ту велику шкоду, яку вона нанесла нашій країні, бо вони платять кожен день за квартиру, за газ, і вони розуміють, що ті високі ціни, які їм доводиться платити, обумовлені тими контрактами, які вона підписала", - зазначив Азаров.

Відповідаючи на питання про те, що ув’язнивши Тимошенко, Янукович позбавився найсильнішого опонента, Азаров сказав:

"Це повна нісенітниця. До того ж в Україні багато опозиційних партій. У нас є три лідери опозиційних партій, наприклад лідер який взяв у спадок політичну силу Тимошенко… До речі, у цих політиків рейтинг вищий, ніж у Тимошенко", - сказав Азаров.

"У нас багато опозиційних газет і журналів. Опозиціонери влаштовують постійно маніфестації, мітинги. І до речі, ніхто не розганяє їх водометами і сльозогінним газом. Всі ці мітинги проходять в мирних умовах, немає порушення закону", - додав він.

Як повідомлялось, в інтерв’ю газеті Le Figaro напередодні свого візиту до Франції прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що не хоче пов’язувати європейську інтеграцію України з долею екс-прем’єра Юлії Тимошенко. 

В ЄС заявляють, що найкраще вирішення питання щодо вибіркового правосуддя в Україні, що є однією з умов до підписання Угоди про асоціацію, – це звільнення екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Із 30 грудня 2011 року Тимошенко відбуває покарання в Качанівській виправній колонії в Харкові за вироком до 7 років позбавлення волі за перевищення влади під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. 9 травня 2012 року вона була переведена в лікарню

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.