НОВИНИ

На Чернігівщині зникло сім сіл

Чернігівська обласна рада прийняла рішення про зняття з обліку семи населених пунктів як таких, де ніхто не проживає. Відповідні рішення депутати обласної ради схвали під час проведення чергової сесії.

Таким чином, з обліку зняті села: Ракужа, Дачне, Михайлове та Логи Хотіївської сільської ради Семенівського району, Кути Перші Семенівської міської ради Семенівського району, а також село Кирпичне Тиницької сільської ради Бахмацького району і Зоря Бучківської сільської ради Новгород-Сіверського району.

У пояснювальних записках до рішень вказано, що через віддаленість, відсутність культурно-освітніх, медичних, торговельних закладів, належного транспортного сполучення з районним центром села почали занепадати. Жителі переселилися в інші населені пункти.

На початок року в знятих з обліку населених пунктах не було зареєстровано жодного жителя. Зняття сіл з обліку підтримане відповідними сільськими та районними радами.

У березні Чернігівська обласна рада зняла з обліку 7 сіл, в яких ніхто не проживає: Борзенців та Сміле Вільненської сільської ради Коропського району, Степ Іваницької сільської ради Ічнянського району, Скибівщина Харитонівської сільської ради Срібнянського району, Бекарщина Ганнівської сільської ради Носівського району, Марочкине Ільмівської сільської ради і селище Лозове Моложавської сільської ради Городнянського району. 

Як писав Тиждень.ua, за роки Незалежності з мапи України зникло 641 село.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.