НОВИНИ

Гриценко про відмову від мандата: Тільки разом з Яценюком

Народний депутат фракції "Батьківщина" Анатолій Гриценко заявляє, що готовий виконати вимогу партії та скласти мандат, за умови що це також зробить Арсеній Яценюк. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

"Я готовий покласти мандат – але тільки разом з Яценюком!", - написав Гриценко.

Політик повідомив, що його «персональну справу» обговорювали на засіданні фракції  майже півтори години. «Чого тільки не почув: дискредитує опозицію, зрадник, ворог, воює проти «Батьківщини» і особисто проти Юлії Тимошенко, союзник Януковича, Льовочкіна... Звучали пропозиції вигнати з фракції, вигнати з парламенту, приймати рішення одразу і негайно. Врешті, проголосували, аби я сам покинув фракцію і поклав депутатський мандат», - написав він.

Гриценко додав, що перед голосуванням «чітко заявив», що, по-перше,  з фракції не вийде, а; по-друге, мандат покласти може, але тільки разом з лідером фракції Арсенієм Яценюком.

«Чому з Яценюком? Тому що саме він, своїми "фронтовими тушками", своїми діями і бездіяльністю - дискредитує опозицію найбільше. Яценюк покласти мандат відмовився», - написав Гриценко, подякувавши тим, хто утримався при голосуванні.

Як повідомлялось, фракція "Батьківщина" звернулася до народного депутата Анатолія Гриценка з вимогою скласти депутатський мандат. Під час голосування за це рішення 4 народних депутатів утрималися, решта проголосували «за».

Анатолій Гриценко та його партія «Громадянська позиція» не увійшли  до об’єднаної опозиції.  "Чому ми не йдемо на об'єднання? Причин дві. По-перше, нас не запрошували. По-друге, навіть якби запросили, ми б не пішли. Ми обговорювали це питання у себе на політраді партії…Це питання персоніфіковане, оскільки пов’язане вже з другою особою в партії "Батьківщина", головою фракції Арсенієм Яценюком", - сказав Гриценко в ефірі Шустер Live.

Раніше Гриценко заявляв, що Яценюк втратив контроль над фракцією в парламенті та закликав його скласти  мандат через появу у фракції "тушок"