НОВИНИ

"Батьківщина" вимагає від Гриценка скласти мандат

Фракція «Батьківщина» звернулася до народного депутата Анатолія Гриценка з вимогою скласти депутатський мандат. Таке рішення ухвалили на засіданні фракції 17 червня, повідомили у партії.

Повідомляється, що рішення було ухвалене після дискусії фракції навколо дій Анатолія Гриценка, "які суперечать угоді про непоборювання опозиційних політичних сил та які свідчать про його активну участь в інформаційній війні влади проти опозиції".

"Жоден з народних депутатів, присутніх на засіданні, не проголосував проти такого рішення, 4 утрималися, решта проголосували  «за»", - повідомили в «Батьківщині».

Як відомо, Анатолій Гриценко та його партія «Громадянська позиція» не увійшли  до об’єднаної опозиції. 

"Чому ми не йдемо на об'єднання? Причин дві. По-перше, нас не запрошували. По-друге, навіть якби запросили, ми б не пішли. Ми обговорювали це питання у себе на політраді партії…Це питання персоніфіковане, оскільки пов’язане вже з другою особою в партії "Батьківщина", головою фракції Арсенієм Яценюком", - сказав Гриценко в ефірі Шустер Live.

Раніше Гриценко заявляв, що Яценюк втратив контроль над фракцією в парламенті та закликав його скласти  мандат через появу у фракції "тушок"