НОВИНИ

Рибак ще не бачив рішення суду стосовно Домбровського та Балоги

Голова Верховної Ради Володимир Рибак заявляє про те, що в парламенті відсутнє рішення Окружного адміністративного суду Києва, який зобов'язав вилучити картки для голосування і посвідчення у депутатів Павла Балоги та Олександра Домбровського. Про це Рибак сказав на брифінгу після засідання погоджувальної ради.

«Я сьогодні вранці о 8.00 прийшов на роботу і запитав: рішення суду є чи немає? Рішення суду у мене немає », - сказав він.

У зв'язку з цим спікер вважає поки неможливим коментувати це рішення.

Він підкреслив, що буде визначатися з подальшими діями тільки після аналізу рішення суду.

Нагадаємо, 11 червня Окружний адмінсуд Києва зобов'язав Рибака вилучити картки для голосування і посвідчення у депутатів Павла Балоги та Домбровського, які були позбавлені мандатів депутатів рішенням Вищого адміністративного суду.

Позивачем у справі про позбавлення мандатів виступив колишній депутат Ради Юрій Кармазін.

Олександр Домбровський заявив, що не може оскаржити це рішення, бо не може з ним ознайомитися.

8 лютого Вищий адмінсуд України визнав неможливим встановити результати виборів у двох округах - № 11 (Вінницька область) та № 71 (Закарпатська область), незважаючи на те, що ЦВК визнала обраними в цих округах і зареєструвала народними депутатами відповідно Олександра Домбровського і Павла Балогу, після чого вони склали присягу.

ВАСУ скасував постанови ЦВК у частині реєстрації цих народних депутатів і визнав відсутність у них статусу і повноважень народних депутатів України .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.