НОВИНИ

Азаров вже не приховує, що вимоги ЄС до України "приречені на провал"

Прем’єр-міністр Микола Азаров не хоче пов’язувати європейську інтеграцію України з долею екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Про це він сказав в інтерв’ю газеті Le Figaro напередодні свого сьогоднішнього візиту до Франції.

«Всі спроби диктувати нам нашу поведінку приречені на провал...», – заявив він на нагадування про звільнення Юлії Тимошенко, як умови для підписання угод зі зближення із ЄС.

«Нам дають поради, нас слухають, ми ведемо діалог, але я не буду пов’язувати європейську інтеграцію із долею Юлії Тимошенко. Під час зустрічей із європейськими лідерами ця тема, у кращому випадку, перебуває на останньому місці, і я не хочу витрачати час на відповіді, пов’язані з цією пані», – наголосив Азаров.

Водночас глава уряду переконаний, що Угода про асоціацію із ЄС у листопаді буде підписана, насамперед, тому, що вона має комерційний характер.
 
«Більшість європейських країн розуміють важливість нашого геостратегічного положення. Вони також знають, що наші східні партнери мають альтернативу, пропонуючи нам приєднатися до Митного союзу. У будь-якому випадку ми будемо зміцнювати наші з ними відносини, завдяки яким ми вже здійснюємо 40% нашої торгівлі. Ми ніколи не відмовимося від таких перспектив», – заявив він.

Нагадаємо, країни ЄС неодноразово заявляли, що від вирішення справи Тимошенко залежить підписання з Україною Угоди про асоціацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.