НОВИНИ

Луценко вказав на Мартиненка як на "генератора тушок". Мартиненко відхрещується від такого "звання"

Юрій Луценко вважає, що подальше перебування Миколи Мартиненка у лавах опозиції ставить під загрозу саме її існування. Про це він сказав у суботу, уточнивши на прохання журналістів той факт, що саме Мартиненко є "генератором тушок", від якого раніше Луценко закликав опозицію очиститися.

"Я дуже добре знаю Миколу Мартиненка. І я не є йому ворогом. Але в цій ситуації, я вважаю, що подальше його перебування в опозиції ставить під сумнів усю опозицію", - заявив він.

Луценко вибачився за різкі слова на адресу депутата і сказав, що керівництво партії "Батьківщина" повинне саме визначитися із заходами щодо Мартиненка.

"Це справа партії, я і так сказав забагато, як не для члена партії, однак я вважаю, що маю на це моральне право, бо на сьогоднішній день, не порвавши з "генератором тушок" не можна переконати людей у щирості опозиції на президентських виборах", - зазначив політик.

"Він нагадав, що сила опозиції полягає у довірі до неї людей. А довіри бути не може, коли всі знають, що є реальні зрадники, які з'являються знову і знову, і це не лише проблема підкупу депутатів, а й проблема якості їх добору", - підсумував він.

Натомість депутат Микола Мартиненко на даному етапі вирішив не вступати в об'єднану партію "Батьківщина".

"Я вирішив взяти паузу в цьому питанні. Я не хотів давати жодних приводів для спекуляцій навколо свого імені з боку тих, хто торпедував процес об'єднання. Вважаю, що створення потужної опозиційної партії є пріоритетним для перемоги опозиції і цьому все повинно бути підпорядковане", - уточнив він.

Відповідаючи на запитання про пропозицію Юрія Луценка виключити Мартиненко як "генератора тушок", Мартиненко зазначив, що Луценко має право на свою думку, але не має морального права засуджувати будь-кого, враховуючи його політичну історію і його відповідальність за формування цілої групи тушок з "Народної самооборони" в минулому скликанні парламенту.

"У моєму політичному житті нічого не змінилося. Я і далі працюю в опозиції у складі фракції "Батьківщина", підтримую лідера фракції Арсенія Яценюка, беру участь у роботі опозиції в цілому і "Батьківщини" зокрема", - підкреслив Мартиненко.