НОВИНИ

Власенко повідомив про різке погіршення здоров’я Тимошенко

Юлія Тимошенко не може встати з ліжка, а лікарі Харківської ЦЛ не можуть діагностувати проблему. Про це заявив захисник Тимошенко Сергій Власенко сьогодні на брифінгу, передає прес-служба "Батьківщини".

За його словами, цю інформацію він отримав буквально кілька хвилин тому.

"Стан здоров’я Тимошенко різко погіршився і причини цього невідомі",  - заявив він.

Власенко нагадав, що вчора захисники не змогли потрапити до Тимошенко, а сьогоднішня зустріч з Квасневським і Коксом відбувалась у тюремній палаті Тимошенко.

Власенко заявив, що  захист Тимошенко буде звертатися до німецьких лікарів з проханням негайно, наскільки це можливо, прибути до України для проведення грунтовного медичного обстеження та вироблення практичних рекомендацій для її лікування.

Власенко також заявив, що Пенетенціарна служба продовжує брехати про нібито небажання Тимошенко зустрітися із захисниками.

Нагадаємо, німецькі лікарі Карл Макс Айнхойпл і Анетт Рейсхауер 10 червня оглянули Тимошенко й рекомендували їй відновити інвазивну терапію. Айнхойпл повідомив, що йдеться про стереотактичні заходи, а також про можливість оперативного втручання.

Він підкреслив також, що Тимошенко має продовжувати лікування в лікарні, її виписка й повернення у в'язницю не було б позитивним рішенням.

Згодом у МОЗ заявили, що екс-прем'єр відмовляється від лікування, втім її захисник Сергій Власенко назвав такі повідомлення безпідставними.

Як відомо, з 30 грудня 2011 року Тимошенко відбуває покарання в Качанівській виправній колонії в Харкові за вироком до 7 років позбавлення волі за перевищення влади під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році, при цьому 9 травня 2012 року вона була переведена на лікування в лікарню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.