НОВИНИ

Гриценко порадив Яценюку слухати не тільки себе і своїх спонсорів

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко пояснив, що його політсила не об'єдналася з "Батьківщиною", в тому числі, через Арсенія Яценюка. Про це він заявив в ефірі Шустер Live.

"Чому ми не йдемо на об'єднання. Причин дві. По-перше, нас не запрошували. По-друге, навіть якби запросили, ми б не пішли. Ми обговорювали це питання у себе на політраді партії", - сказав Гриценко, який є народним депутатом від фракції "Батьківщина".

"Це питання персоніфіковане, оскільки пов’язане вже з другою особою в партії "Батьківщина", головою фракції Арсенієм Яценюком. Я йому казав в очі і тому можу сказати тут", - продовжив політик.

"Для того, щоб претендувати на керівництво 45-мільйонною країною, треба спочатку проявити себе у здатності організувати роботу 95 людей – нормальну, безконфліктну. Тому коли Арсеній Петрович почне слухати не тільки себе і своїх спонсорів, а й партнерів по фракції, це буде першим сигналом, що налагоджуються взаємини", - зазначив Гриценко.

"Ви знаєте, навіть Юлія Тимошенко по-іншому себе поводила. Вона працювала з депутатами. Вона не ховала свій телефон, я міг завжди їй додзвонитися. Мій телефон не міняється 13 років, я доступний", - додав він.

"А коли голову фракції депутати просять дати телефон, а він каже: "Пишите по скайпу". Це є питання насправді. Не треба так. Тому що навіть в системі підпорядкування депутат – не підлеглий. Ми рівні в цьому плані. І кожен має свою точку зору", - підкреслив Гриценко.

Як повідомлялося, раніше Гриценко заявив, що в об’єднану партію запросили не всіх і його партія не увійде до складу об’єднаної опозиції.

Нагадаємо, 14 червня з’їзд «Фронту Змін» ухвалив рішення про об’єднання з ВО «Батьківщина» шляхом ліквідації та вступу членів «Фронту Змін» до ВО «Батьківщина». Відповідне рішення було ухвалено під час з'їзду партії.

Урочистий об'єднавчий з'їзд ОО «Батьківщина» відбудеться 15 червня у Києві на Михайлівській площі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.