НОВИНИ

Проти агрофірми Корнацьких порушено понад 30 справ

Проти агрофірми кандидата у депутати по 132 округу Аркадія Корнацького порушено понад 30 кримінальних справ. Про це в інтерв'ю Тиждень.ua заявив сам Корнацький.

"Кримінальних справ дуже багато, понад тридцять. Як не дивно, останнім часом порушуються навіть справи у сусідніх районах", - розповів Корнацький. 

Він зазначив, що підприємство зареєстроване в Київській області, територіально знаходиться в Первомайському і Кривоозерському районах Миколаївщини. Водночас, одна зі справ була порушена міліцією Врадіївського району Миколаївської області.

"Нам намагаються інкримінувати те, що ми хотіли захопити землі фіктивної фірми «Приват-Агро», яка спеціально створена губернатором Кругловим для захоплення землі Корнацьких", - заявив Корнацький.

"Більшість із порушених справ починають вмирати майже одразу після порушення, бо вони відкриваються на сфальшованих підставах чи взагалі без таких, в будь-якому разі – без події і складу злочину", - додав він.

За словами Корнацького наразі існує дві найбільш значні справи.

"Перша - проти працівників підприємства, які брали участь у протестних акціях після минулорічних виборів, вона явно спрямована на їх залякування перед виборами майбутніми. Друга справа взагалі виглядає анекдотично. 16 квітня цього року головному бухгалтеру підприємства Людмилі Нікіткіній винесли вирок (за яким, до речі, з неї було знято значну частину обвинувачень), а з майна було знято арешт. І ось 17 квітня слідчий у Первомайську порушує нову справу з формулюванням "упередити розтрату арештованого майна", - розповів Корнацький.

Повний текст інтерв'ю з Аркадієм Корнацьким можна прочитати тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.