НОВИНИ

Росія виділила Севастополю 42 млн грн

Російська Федерація відповідно до міжурядової угоди про свою участь у розвитку соціально-економічної сфери Севастополя та інших населених пунктів, в яких дислокуються військові формування ЧФ РФ, виділила 42 млн грн на соціально-економічний розвиток міста.

«Сьогодні надається економічна допомога Російської Федерації у вигляді 42 млн, які вкладені в програми соціально-економічного розвитку нашого міста і реалізуються в конкретних об'єктах. Це і котельня в Качі, і дитячий садок і школа в Козачку, які будуються, це і причал на Радіогорці, який теж проектується і будується за рахунок коштів Російської Федерації, які надходять в севастопольський бюджет», – розповів голова Севастопольської міської ради Юрій Дойников під час урочистих заходів, присвячених святкуванню Дня Росії.

За його словами, Севастополь є центром дружби і взаємодії двох країн – Росії та України.

«У Севастополі працюють підприємства Чорноморського флоту, тому вплив в економічній галузі позначається на бюджетній складові нашого міста. У культурному житті – це всі заходи, які проходять у тісній взаємодії і з участю представників Чорноморського флоту», – зазначив Ю.Дойніков.

Нагадаємо, 2005 року РФ виділила Севастополю 27 млн ​​грн, в 2006-му – 14 млн грн, в 2007-му – 14,9 млн грн, у 2008-му – 18,7 млн ​​грн, у 2009-му – 25 млн грн, в 2010-му – 38 млн грн і в 2011-му році – 41 млн грн.

2012 року Севастополь не зміг отримати 37,5 млн грн із 42 млн грн, виділених з бюджету Російської Федерації на соціально-економічний розвиток міста. Кошти залишилися на рахунках держказначейства.

Крім того, цього року Севастополь має отримати від Києва в якості компенсації за базування на його території російського Чорноморського флоту 118 млн грн.

Після проведеної інвентаризації земель, які зайняті для базування ЧФ РФ, Севастополь отримуватиме додатково до бюджету в якості компенсації від Києва 200 млн грн.

За словами керівництва адміністрації Севастополя, якщо 2013 року розмір орендної плати за користування ЧФ земельними ділянками перебуває на рівні 3% від встановленої вартості земель, то 2014 року буде 4%. В результаті загальна сума може скласти більше 300 млн грн, що на сьогодні є шостою частиною бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.