НОВИНИ

У Києві дозволили купатись лише на одному пляжі в Гідропарку

За результатами санітарно-мікробіологічного дослідження води відкритих водойм Києва купатись тимчасово не рекомендовано в акваторії 10 з 11 пляжів. Про це повідомили в КП «Плесо».

Заборонено купатись на пляжах 7-8 лінії у Пущі-Водиці; Чорторий; Райдуга; Венеція (острів  Венеціанський, Гідропарк); Вербний (вул. Приозерна); Молодіжний (о. Долобецький, Гідропарк); Золотий (о. Венеціанський, Гідропарк); Тельбін (пр. П.Тичини); Передмістна слобідка (о. Венеціанський, Гідропарк); Центральний (о. Труханів, біля Пішохідного мосту).

Заступник директора КП "Плесо" Костянтин Пігуля повідомив, що в столичному Гідропарку купатись дозволено лише на одному пляжі – Дитячому.

"Після паводку та злив вода із притоків та берегів потрапляє у Дніпро і опиняється так чи інакше у пляжних зонах. Наразі забори води здійснюються кожні три доби і її санітарні норми не покращилися. Тому на всіх пляжах, окрім "Дитячого" купатися тимчасово заборонено, про що свідчать таблички з написом. Нажаль люди нехтують попередженням. А як тільки лабораторні аналізи покажуть, що вода придатна для купання, таблички знімуть",- зазначив Пігуля.

Нагадаємо, 5 червня в КП «Плесо» повідомили, що видали п'яти пляжам (Дитячому, Райдуга, Золотому, Чорторию та Венеції ) паспорти. Паспорти щодо інших пляжів тоді ще не підписали в Держсанепідслужбі. 

Раніше в Державній санітарно-епідеміологічній службі повідомили, що у Києві є 50 непридатних для купання  водойм 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.